Ограничена процедура по ДСП

Обявлението е в архива.
7339562

Публикувана на: 29.07.2025

Краен срок: 14.08.2025

Прогнозна стойност: 9493582.38 BGN

Бази данни:

  • - България

Категории:

  • - Доставки

Видове обявления:

  • - Обявление (всички видове)

Възложител: МНОГОПРОФИЛНА ОБЛАСТНА БОЛНИЦА ЗА АКТИВНО ЛЕЧЕНИЕ "Д-Р СТЕФАН ЧЕРКЕЗОВ" АД

Уникален номер на поръчката: 00052-2025-0013

Обект на настоящата обществена поръчка е „доставка на стоки” по смисъла на чл. 3, ал. 1, т. 2  от ЗОП.
ДСП се създава за доставка на различни видове медицински консумативи и реактиви за нуждите на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“ АД. 
Първоначално планиранираната "Техническа спецификация" може да бъде частично променяна в хода на провеждане на динамичната система, като се добавят нови медицински консумативи или реактиви и/или се променят количествата им. 
Посочените количества в приложената към документацията „Техническа спецификация“ са прогнозни и не пораждат задължение за Възложителя да ги възложи в прогнозния обем.
Фактическото изпълнение на обществената поръчка ще се определи на базата на реално доставените медицински консумативи и/или реактиви , в рамките на финансовия ресурс.

Предметът на обществената поръчка включва периодична доставка на различни видове медицински консумативи и реактиви  за нуждите на МОБАЛ „Д-р Стефан Черкезов“ АД, по видове и количества, посочени в Техническата спецификация – Приложение № 1.
Обхватът на поръчката включва:
» доставка до склад на Възложителя;
» разтоварване на доставеното по дадена заявка количество продукти.
 

URL: https://app.eop.bg/today/513519

Безплатен тест

Регистрирайте се и се убедете сами в предимствата за Вас. 14 дневен достъп до интересуващите Ви обществени поръчки, напълно безплатно!

Регистрирайте се
ТЪРГОВЕ ОТ
ЛУКОЙЛ Нефтохим Бургас АД